STŘEDOČESKÉ INOVAČNÍ CENTRUM


Podnikáte ve Středočeském kraji jako malá či střední firma s inovativním produktem či službou? Nebo máte skvělý nápad a business v kraji intenzivně zvažujete? Pak je tu pro vás Středočeské inovační centrum (SIC)!

Využijte jeho odborné vedení na celé vaší cestě. Krok za krokem. Se SICem svůj business založíte, získáte finance na vývoj a inovaci produktů či služeb nebo špičkové mentory pro řešení konkrétních výzev. Můžete získat ale i finanční podporu pro zavedení inovace na trh či expanzi na trhy nové. SIC portfolio programů a služeb pro firmy pokrývá klíčové potřeby podnikatelů včetně navázání spolupráce s vědou a výzkumem. I výzkumné organizace Středočeského kraje totiž patří mezi klientelu Středočeského inovačního centra, které pomáhá uplatnit výsledky jejich výzkumu v praxi.

SIC je jako veřejná inovační agentura hlavním nástrojem SČK pro systematický rozvoj krajského inovačního ekosystému. Cíleně propojuje podnikatele, vědce, investory a další klíčové hráče v inovačním prostředí tak, aby své nápady společně proměnili v úspěch. Vždy si zakládá na dlouhodobé a osobní péči o klienta, znalosti jeho konkrétních potřeb a vzájemné důvěře. Neváhejte ho kontaktovat!
Responsive Image
Responsive ImageResponsive Image